новини

Для метро Дніпра закупили старі деталі під виглядом нових, - СБУ

Чиновники купили старе непридатне обладнання під виглядом нового. Сума збитків оцінена в 2,5 мільйона.

Співробітники Служби безпеки України викрили керівництво Дніпровського метрополітену на закупівлі непридатного обладнання, через що виникла загроза життю пасажирів. Про це повідомляє Є Дніпро! з посиланням на прес-службу СБУ.
 
За даними спецслужби, в кінці 2017 року чиновники купили у приватної компанії обладнання часів СРСР, яке було непридатне для використання в механообробному процесі. Устаткування придбали під виглядом нового на 2,6 мільйона гривень. У реальності ціна цього обладнання оцінюється в межах 100 тисяч гривень.
 
Проведена судова експертиза встановила, що в результаті проведеної протиправної оборудки комунальному підприємству завдано збитків у розмірі майже 2,5 мільйона гривень. За висновком профільних експертів, через дії керівництва КП виникла реальна загроза сталого функціонування метрополітену і, відповідно, життю та здоров'ю пасажирів, - йдеться в повідомленні.
 
Керівнику метрополітену і директору приватної компанії, у якої закуповували обладнання, повідомили про підозру у вчиненні злочину за статтями про привласнення, розтрату майна та службове підроблення Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу зловмисникам. Слідчі дії тривають.
 

8 жовтня 2019, 11:15

До теми

^ ^