новини

У Дніпрі оголосили збір допомоги для студентів гуртожитку, який може обвалитись

У Дніпрі проходить додатковий збір речей для щоденного користування і облаштування кімнат студентів гуртожитку №2 «Дніпровської політехніки».

Про це Є Дніпро! повідомили в прес-службі Дніпровської міськради.

Студентам надали ліжка, матраци, шафи, іншу необхідні меблі, миючі засоби та предмети першої необхідності. Також студентів забезпечили триразовим харчуванням, незабаром вони отримають матеріальну допомогу близько 2,5 тисяч гривень. Але оскільки це бюджетні кошти, на їх виділення потрібен час.

Коли студенти зможуть повернутися в гуртожиток залежить від висновків надзвичайної комісії.

Молодіжна рада Дніпра спільно з молодіжним центром ініціює збір необхідних речей, який проходить 13 жовтня на першому поверсі Дніпровського міської ради. Ми просимо всіх городян не залишатися байдужими і приносити найнеобхідніше для студентів. Збір триватиме з 9:00 до 19:00, - сказав голова Молодіжної ради Дніпра Артем Трапезников.

Представниця ради студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Карина Рутус подякувала міська рада за ініціативу і додала, що мерія намагається забезпечити студентів все необхідне, і допомога від жителів зайвою не буде.

Приносити речі можна і в інший корпус Національного технічного університету« Дніпровська Політехніка »- перший поверх, актовий зал. Там будуть знаходитися люди протягом усіх вихідних, - сказала Карина Рутус.

Отримати додаткову інформацію про кількість коштів, розміру речей і взуття можна зв'язавшись з головою студентської ради гірничого факультету Вадимом Сорокою по телефону: 099 238 72 93.

13 жовтня 2019, 17:57

До теми

^ ^