новини

Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час

У найближчу ніч стрілки годинника будуть переведені на одну годину назад. Таким чином, о четвертій годині ранку знову "настане" третя година ночі.

У неділю, 27 жовтня 2019 року, о четвертій годині за київським часом в Україні скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на одну годину назад, повідомляє Є Дніпро!

В останню неділю жовтня, вночі з 26 на 27 жовтня, в Україні скасовується літній час. 27 жовтня о 4 (третій) годині за київським часом стрілки необхідно буде перевести на 1 (одну) годину назад, - йдеться в повідомленні Мінекономіки.

Слід зазначити, що переведення годинників регламентується урядовою постановою Про порядок обчислення часу на території України від 13 травня 1996 року.

Кабінет міністрів України, з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи, постановив впровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на одну годину назад.

Читайте також:Працюють навіть вночі: трасу на Кривий Ріг ремонтують цілодобово

26 жовтня 2019, 17:58

До теми

^ ^