новини

Завтра підірвуть суд: суддів Нікополя попередили про підготовку повторного вибуху на засіданні

Суд буде повторно розглядати справу, в ході розгляду якої два роки тому в приміщенні суду підірвали гранату.

Судді Нікопольського міського районного суду Дніпропетровської області повідомили, що 30 листопада в суд подзвонив невідомий, який заявив про запланований на 4 грудня терористичний акт. Про це у вівторок, 3 грудня, повідомляє Є Дніпро! з посиланням на портал Судова влада.
 
Згідно з інформацією правоохоронних органів, на гарячу лінію від невідомої особи 30 листопада 2019 року надійшло повідомлення про запланований на 4 грудня 2019 року терористичний акт в приміщенні суду, який розглядатиме кримінальну справу за статтею про незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами, а також про умисне вбивство двох або більше осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб, - йдеться в повідомленні.
 
Судді нагадали, що в 2017 році після оголошення перерви в засіданні за цією ж справою в суді стався вибух.
 
Зараз відбуваються повторні спроби вчинити дії, небезпечні для життя і здоров'я не тільки суддів, працівників суду, а й інших людей, які відвідують суд. Зазначені дії можуть завдати шкоду матеріальним цінностям або нанести інші тяжкі наслідки з метою порушення громадської безпеки і залякування, - підкреслюється в повідомленні.
 
Судді розцінюють це як тиск на них шляхом погроз і звернулися з відповідною заявою до Національної поліції.
 
Нагадаємо, 30 листопада 2017 року в будівлі міського суду Нікополя Дніпропетровської області стався вибух - батько дістав дві гранати і спробував підірвати вбивць свого сина. В результаті, від вибуху чоловік загинув на місці, а пізніше в лікарні помер один з обвинувачених. Також осколкові поранення отримали два працівники конвойної служби, співробітник суду і одна цивільна особа. Пізніше стало відомо, що двох обвинувачених у подвійному вбивстві звільнили, так як прокуратура вчасно не звернулася до суду з приводу продовження їм терміну утримання під вартою.
 

3 грудня 2019, 17:57

До теми

^ ^