новини

СБУ заявила про виявлення російського агента в Дніпрі

Чоловік збирав відомості про українські військові підрозділи на території Дніпропетровської області, стверджують у спецслужбі.

Співробітники контррозвідки СБУ викрили і припинили в Дніпрі підривну діяльність агента російських спецслужб. Про це повідомляє прес-служба СБУ, інформує Є Дніпро!
 
За попередніми даними слідства, житель обласного центру, колишній працівник МВС, ініціативно встановив контакт із представниками ФСБ РФ під час перебування в Росії, - йдеться в повідомленні.
 
У СБУ з'ясували, що, за завданням кураторів, чоловік повинен був збирати відомості про кількісний склад, місця дислокації та озброєння українських військових підрозділів на території Дніпропетровської області.
 
Також ФСБ, зокрема, цікавила інформація про військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів регіону, які брали участь в ООС. Зібрані дані агент повинен був передавати кураторам по налагоджених каналах зв'язку.
 
Під час обшуків у квартирі зловмисника співробітники СБУ виявили докази протиправної діяльності. Фігуранту повідомили про підозру за статтею про державну зраду (ч.1 ст.111 КК України). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 12 до 15 років.
 

26 березня 2020, 16:49

До теми

^ ^