новини

МВС проводить тотальні зачистки в Павлограді: відділ поліції розформували

Все керівництво МВС в суботу прибуло до Дніпропетровської області, Аваков оголосив про тотальне відпрацювання регіону.

У Павлограді, де СБУ нещодавно розкрила банду поліцейських, які катували людей та торгували наркотиками, розпочалася операція Міністерства внутрішніх справ із зачистки регіону. Туди приїхав глава відомства Арсен Аваков, голова Національної поліції Ігор Клименко, операцією командує заступник голови Нацполіції Вадим Троян. Про це в суботу, 6 червня, повідомляє Є Дніпро! з посиланням на прес-службу МВС.

Внутрішня безпека НПУ, ДБР і СБУ провела слідчі дії. Результат розслідування - співпраця правоохоронних органів з наркоторговцями і іншими злочинцями. З сьогоднішнього дня ми починаємо тотальне відпрацювання регіону, - заявив Аваков.

Він наголосив, що йдеться не тільки про Павлоградський відділ поліції, але і про інші правоохоронні органи області.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що заступник міністра Олександр Гогілашвілі буде окремо координувати питання боротьби з наркозлочинністю в області.

Голова Нацполіції Ігор Клименко переформатує Павлоградський відділ поліції, разом з чотирма кущовими підрозділами, які в нього входять.

Крім розформування Павлоградського відділу поліції, будуть оптимізовані структури кримінальної поліції, превенції та підрозділів досудового розслідування. Особи, які будуть претендувати на керівні посади і особи, що проходять по базі внутрішньої безпеки, будуть змушені пройти процедуру перевірки на поліграфі. Після перевірок буде скорочено до 20% особового складу, - заявив голова Нацполіції.

Зараз всіх працівників відділу вивели за штат. Окремо проводиться службова перевірка за фактом фальсифікації службових матеріалів.

Тимчасовим керівником відділу призначений начальник Департаменту внутрішньої безпеки полковник Ігор Мартищук. Протягом наступних трьох тижнів буде сформована нова команда, співробітники якої пройдуть атестацію.

За рішенням голови НПУ, обов'язкову перевірку і переатестацію пройдуть близько 500 працівників Павлоградського відділу і його чотирьох підрозділів.

Читайте також:Дніпропетровщина: ДБР затримало банду поліцейських, серед яких два керівники відділу поліції (відео)

6 червня 2020, 14:21

До теми

^ ^