новини

У Дніпрі в будинку знайшли чотири роздягнуті трупи людей

Уся компанія могла вживати фальсифікований алкоголь. Тіла померлих відправили на експертизу.

У Дніпрі на вулиці Дружби на території приватного домоволодіння виявили чотири трупи без слідів насильницької смерті - два чоловічих і два жіночих. Про це повідомляє Є Дніпро! з посиланням на Дніпро оперативний.

У поліцію звернулася жінка, яка повідомила, що три дні не бачила свого брата, який часто зловживав алкоголем, і почала за нього турбуватися. Сьогодні вона прийшла до нього додому, і, зайшовши в сарай, виявила там два трупи, чоловіки і жінки, які їй були незнайомі, - йдеться в повідомленні.

Співробітники поліції на місце події знайшли в сараї двох мертвих людей на підлозі, повністю роздягнених. Слідів насильницької смерті і тілесних ушкоджень на них не було. На вигляд померлим було 45-55 років. У будинку копи виявили труп чоловіка, який сидів на стільці, в якому заявниця впізнала свого 55-річного брата. У сусідній кімнаті була виявлена ​​мертва жінка, яка лежала на ліжку. Знайдені трупи в будинку також не мали слідів насильницької смерті.

За попередньою інформацією, вся компанія вживала фальсифікований алкоголь. Чи так це, доведеться з'ясувати судмедекспертам.

Читайте також:На Дніпропетровщині у водоймі виявили кілька тонн величезної мертвої риби

24 червня 2020, 14:06

До теми

^ ^