новини

У Дніпрі знайшли застреленим полковника поліції: журналісти дізнавались подробиці

Дружина загиблого не знає, чому чоловік міг вчинити самогубство.

У Дніпрі у власній квартирі знайшли мертвим полковника поліції Павла Савенка. За попередньою версією слідства, він наклав на себе руки, передає Є Дніпро!

Про це повідомив товариш загиблого у Facebook та інформує місцеве видання.

Друг загиблого каже, що Савенко тривалий час працював у поліції, але останні роки займався викладацькою діяльністю. За його словами, ті, хто знали загиблого, згадують його як "офіцера, який розчинявся в роботі до останньої краплі. Віддавав усього себе, не шкодуючи ні часу, ні сил".

Це був найкращий керівник підрозділу кримінального аналізу в Україні, який збудував все з нуля, вивів підрозділ на дуже високий рівень, мав велику повагу серед колег, за допомогою в рокритті злочинів до нього зверталася величезна кількість співробітників поліції. Кращі завжди йдуть передчасно", - зазначив товариш.

Місцеві ЗМІ пишуть, що тіло поліцейського знайшли у ванній кімнаті його квартири. За попередньою інформацією, він наклав на себе руки, здійснивши постріл в скроню із мисливського карабіна, який був зареєстрований на нього.

 За словами дружини загиблого, вона не знає, що саме спонукало його на такий крок. Він також не залишив передсмертної записки. Наразі поліція встановлює всі деталі.

Читайте також:На Дніпропетровщині «витягнули» із зашморгу жінку, яка спробувала вчинити самогубство

28 червня 2020, 09:30

До теми

^ ^