новини

Увага, розшук: у Дніпрі безвісти зник чоловік з особливою прикметою (фото)

У Дніпрі розшукують 43-річного чоловіка.

У Дніпрі розшукують 43-річного чоловіка, який не спілкувався з рідними близько тижня. Про прикмети і подробиці зникнення розповідає Є Дніпро! з посиланням на видання Інформатор.

Повідомляється, що останній раз Лаврика Сергія Петровича бачили 17 червня на вулиці Любарського, 2М на заправці ОККО приблизно о 22:00. Чоловік приходив до сестри на роботу. Вона розповіла, що при ньому був паспорт та ідентифікаційний код. Дівчина згадала, що він приходив до неї напідпитку.

З тих пір чоловік більше не спілкувався з рідними, а його телефон відключений з 23 червня. Родина Сергія вже подала в поліцію заяву про його зникнення.

Прикмети: худорлява статура, зріст – 178 сантиметрів, коротка стрижка, сірі очі, 1977 року народження.  З особливих прикмет рідні відзначили відсутність нижніх зубів і вставний лопнутий знімний міст.

Був одягнений у темні штани, футболку сірого кольору, при собі мав чорний рюкзак.

Просимо уважно подивитися на фотографію — можливо, ви вже десь бачили Сергія Лаврика. Сергій знімає квартиру в Самарському районі, на Ігрені. Куди він міг піти, ніхто не знає. Рідна сестра зниклого просить повідомити будь-яку інформацію по телефону (063)-995-78-45.

Читайте також:Увага, розшук: на Дніпропетровщині безвісти зник хлопець (фото)

29 червня 2020, 14:09

До теми

^ ^